Beghler
Your Cart

L78-15

L78-15
L78-15
L78-15
Risi
L78-15
L78-15
L78-15
Watt: 2x24W
Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6400K
Fuçia ndriçimit: 7200lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 400mmx70mm
Kontroller: Po
Dimmable : Po
Materiali: Akril dhe alumin
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Pllafonieret janë zgjidhje ideale për të ndriçuar hapësirat mbrenda shtëpive tuaja. Me dizajne të veçanta dhe moderne.