Beghler
Your Cart

Ndriçues emergjent

Watt: 7W Ngjyra: 6400K Fuqia ndriçimit: 490lm Përmasat: 101.5x50x156mm Volt: 220-240V Bateria: 2x3.7V 1500Mah Litium Materiali: PC Kohëzgjatja: 10 orë Rimbushes: USB Garancion: 2 vite Ndricuesit Emergjent LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorin..
Shenjues me ngjitës për LC01-02, LC01-03 Dalje zjarri..
Prej 1 deri 12 nga 19 (2 faqe)