Beghler
Your Cart

Ndriçues stilit mbretëror

Fyti: E14 Watt: 2x40Wmax Volt: 220-240V Përmasat: 360x240mm Materiali: xhama kristali dhe alumin Ngjyrat: e artë, kristalet transparente Garancioni: 5 vite Nuk është vetëm dritë, është edhe ndjenjë. Abazhurët e stilit “Royal” apo mbretëror mund të vendosen mbrenda shtëpis suaj, sallave te d..
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)